Konkurs na "antynarkotykowy" komiks

6 listopada 2013, 09:40

Propagowanie zdrowego i pozbawionego narkotyków trybu życia oraz pogłębienie wśród młodzieży wiedzy na temat narkomanii i profilaktyki uzależnień to główne cele konkursu na opowiadanie komiksowe pn. "Narkotyki i ich szkodliwość". Swoje prace można dostarczyć do biblioteki tylko do końca tego tygodnia.

Przedmiotem konkursu jest stworzenie komiksu, dotyczącego problemu narkomanii i jej skutków oraz szkodliwości używania środków odurzających. W zabawie mogą brać udział uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Powinni oni dostarczyć swoje prace w terminie do 10 listopada do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie.

Dla autorów najlepszych komiksów przewidziano atrakcyjne nagrody - m.in. table i czytnik e-book-ów.

Organizatorami konkursu są Miejska Biblioteka Publiczna oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Karta uczestnictwa