Po spotkaniu w Byczynie

13 listopada 2013, 09:25

Za nami pierwsze ze spotkań na temat inwestycji zrealizowanych już w ramach programu modernizacji dróg gruntowych. Jako pierwsi na temat tegorocznych i przyszłorocznych inwestycji w gruntówki, z przedstawicielami jaworznickich władz dyskutowali mieszkańcy Byczyny i Cezarówki Dolnej.

W związku z tym, że dobiegła końca pierwsza część remontów dróg gruntowych, w której swój duży udział mieli mieszkańcy poszczególnych osiedli, którzy sami wybrali remontowane ulice, Prezydent Miasta spotyka się z nimi w celu przedstawienia efektów zrealizowanych inwestycji.

- Zgodnie z obietnicą, ciężar modernizacji i remontów został przeniesiony do osiedli. Chciałbym, aby ta tendencja realizowana była sukcesywnie także w latach następnych. Spotykam się z mieszkańcami, aby podsumować to co do tej pory zrealizowaliśmy, ale również aby przedstawić przyszłe plany inwestycyjne dla poszczególnych dzielnic - mówi prezydent Paweł Silbert.

Podczas spotkania dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów Paweł Bednarek w szczegółach podsumował realizację remontów "gruntówek" w Byczynie i na Cezarówce Dolnej.

Poniżej harmonogram kolejnych spotkań Prezydenta Miasta z mieszkańcami:

• 14 listopada (Jeleń), godz. 17:00 - SP nr 22, ul. Banasika 1
  • 19 listopada (Dąbrowa Narodowa), godz. 17:00 - OSP, ul. Strażacka 1
  • 21 listopada (Ciężkowice), godz.17:00 - SP 18, ul. Ks. Mroczka 53c
  • 26 listopada (Szczakowa, Góra Piasku, Dobra ), godz. 17:00 - Dom Kultury, ul. Jagiellońska 3
  • 28 listopada (Długoszyn, Niedzieliska), godz. 17:00 - Klub pod Skałką, ul. Dąbrowskiego 17
  • 3 grudnia (Stara Huta, Pszczelnik,Bory), godz. 17:00 - Gimnazjum nr 2, ul. Olszewskiego 76

ObrazekObrazekObrazekObrazek