Likwidacja przyczółków na Batorego

14 listopada 2013, 10:39

W najbliższy weekend - 16 i 17 listopada na Górze Piasku rozpoczną się prace demontażowe na ul. Batorego. Miejski Zarząd Dróg i Mostów przystępuje do likwidacji przyczółków, które pozostały po byłym wiadukcie kolejowym.

- Prace w rejonie skrzyżowania ul. Batorego i ul. Dąbrowskiego rozpoczną się w sobotę w godzinach porannych. W związku z tym ruch pojazdów oraz komunikacji miejskiej poprowadzony zostanie objazdem przez Długoszyn - wyjaśnia Nikodem Motyka, rzecznik MZDiM. - Realizacja tego zadania zdecydowanie wpłynie na poprawę widoczności w tym rejonie.

Na okres prowadzenia prac objazd dla pojazdów wjeżdżających do miasta od strony Sosnowca poprowadzony zostanie ulicami Dąbrowskiego, Chropaczówka w kierunku ul. Szczakowskiej i Górnośląskiej.