Dzień Otwarty Notariatu

19 listopada 2013, 08:41

fot. © apops - Fotolia.com

W sobotę, 30 listopada w kilkunastu miastach na terenie Polski odbędzie się Dzień Otwarty Notariatu. Darmowe porady prawne będzie można uzyskać w Katowicach, Częstochowie i Bielsku Białej.

Dzień Otwarty Notariatu to coroczna akcja edukacyjna o ogólnopolskim zasięgu, organizowana przez Krajową Radę Notarialną w kilkunastu miastach Polski. Jej celem jest udzielanie nieodpłatnych porad prawnych mieszkańcom województwa śląskiego w ich sprawach majątkowych. Tegorocznym tematem dnia jest przekazanie majątku rodzinie.

Porady będzie można zasięgnąć w :

• Katowicach w godzinach od 10.00 do 16.00 w budynku Wydziału Teologicznego przy ul. Jordana 18,
  • Częstochowie w  godzinach od 10.00 do 16.00 w budynku Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana przy ul. Wilsona 16,
  • Bielsku Białej  w  godzinach od 10.00 do 16.00 w budynku Książnicy przy ul. Słowackiego 17 A.