O gruntówkach w Jeleniu

18 listopada 2013, 08:11

Drugie z zaplanowanych siedmiu spotkań dotyczących programu modernizacji dróg gruntowych odbyło się w Jeleniu. Podczas dyskusji z Prezydentem Miasta i dyrektorem MZDiM mieszkańcy dzielnicy dowiedzieli się, które gruntówki udało się wyremontować w tym roku i jakie są plany na kolejne lata.

Po przedstawieniu efektów już zrealizowanych inwestycji, w wyborze których swój udział mieli sami mieszkańcy, prezydent Silbert i dyrektor Bednarek odpowiadali na pytania zgromadzonych oraz przedstawili plan remontów na przyszły rok.

- Przedstawione możliwości, jak to często bywa, nie zadowoliły wszystkich mieszkańców, dlatego pojawiły się niestety niepotrzebne emocje - mówi obecny na spotkaniu Sebastian Kuś, naczelnik Biura Promocji i Informacji. - Żeby jednak jak najlepiej zaspokoić potrzeby wszystkich stron, po raz kolejny postanowiliśmy oddać decydujący głos samym zainteresowanym i to mieszkańcy Jelenia zdecydują ostatecznie, które drogi będą modernizowane jako pierwsze.

Na spotkaniu mieszkańcy mogli także zgłaszać swoje bieżące uwagi m.in. na temat utrzymania dróg do obecnych na spotkaniu pracowników Urzędu Miejskiego oraz Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów.

Harmonogram kolejnych spotkań Prezydenta Miasta z mieszkańcami:

• 19 listopada (Dąbrowa Narodowa), godz. 17:00 - OSP, ul. Strażacka 1
  • 21 listopada (Ciężkowice), godz.17:00 - SP 18, ul. Ks. Mroczka 53c
  • 26 listopada (Szczakowa, Góra Piasku, Dobra ), godz. 17:00 - Dom Kultury, ul. Jagiellońska 3
  • 28 listopada (Długoszyn, Niedzieliska), godz. 17:00 - Klub pod Skałką, ul. Dąbrowskiego 17
  • 3 grudnia (Stara Huta, Pszczelnik, Bory), godz. 17:00 - Gimnazjum nr 2, ul. Olszewskiego 76