Sesja Rady Miejskiej

27 listopada 2013, 11:47

W czwartek, 28 listopada o godz. 15:00 w sali obrad Urzędu Miejskiego odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej. W planowanym porządku obrad znalazło się 15 punktów. Sesję będzie można oglądać na żywo na miejskiej stronie internetowej.

Pełna lista spraw, którymi zajmą się Radni przedstawia się następująco:

1. Otwarcie sesji i ustalenie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji Rady Miejskiej odbytej 29 października 2013r.
  3. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na 2014 rok obowiązujących na terenie miasta Jaworzna.
  4. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych na 2014 rok obowiązujących na terenie miasta Jaworzna.
  5. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmian w uchwale budżetowej na 2013r. miasta Jaworzna.
  6. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej miasta Jaworzna na lata 2013-2024.
  7. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie dopuszczenia zapłaty podatków i opłat elektronicznym instrumentem płatniczym.
  8. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie określenia wysokości środków finansowych Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w Jaworznie w 2013 roku.
  9. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmiany wysokości kwoty finansowania z budżetu miasta Jaworzna kosztów godzin nadliczbowych policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie na potrzeby programu "Tarcza” w 2013 roku.
  10. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmiany wysokości kwoty finansowania z budżetu miasta Jaworzna kosztów godzin nadliczbowych policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie na potrzeby programu "Tarcza” w 2014 roku.
  11. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie przekazania środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Policji.
  12. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie wyboru biegłego rewidenta przeprowadzającego badanie sprawozdania finansowego Miejskiego Centrum Kultury i Sportu za 2013 rok.
  13. Informacja Prezydenta Miasta i międzysesyjnej działalności.
  14. Interpelacje i wnioski radnych.
  15. Wnioski mieszkańców.