Jarmark Świąteczny 2013 za nami

16 grudnia 2013, 15:28

Stoiska z niepowtarzalnymi prezentami i ozdobami świątecznymi, wspólne śpiewanie kolęd oraz choinki dla odwiedzających - na to wszystko mogli liczyć mieszkańcy, którzy w ubiegłą sobotę wzięli udział w kolejnym Jarmarku Bożonarodzeniowym. Tym razem stragany stanęły na nowym, jaworznickim rynku i jak zwykle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.

Podczas jarmarku na specjalnie przygotowanych stoiskach jaworznianie mogli obejrzeć i kupić m.in. ręcznie wykonane bombki choinkowe, stroiki świąteczne oraz wyszywane obrusy. Były także kartki z życzeniami, aniołki, bombki, miniaturowe choinki i słodkie wypieki. Jarmark był zatem znakomitą okazją, by uzupełnić wystrój domu, czy mieszkania o niebanalne i pomysłowe ozdoby. Swoje "towary" na straganach prezentowały szkoły, placówki opiekuńczo-wychowawcze oraz stowarzyszenia.

Stoiska z prezentami i ozdobami to jednak nie jedyna atrakcja Jaworznickiego Jarmarku Świątecznego. W rejonie straganów ustawiona była także scena, na której swój program artystyczny zaprezentowali wychowankowie placówek oświatowych, klubów młodzieżowych i świetlic Miejskiego Centrum Kultury i Sportu.

Więcej zdjęć z jarmarku można znaleźć na miejskim kanale FB - www.facebook.com/MiastoJaworzno

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek