Autobus zatrzyma się przy GEOsferze

9 stycznia 2014, 10:35

Od najbliższego poniedziałku, 13 stycznia zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji miejskiej. Korekty w rozkładach jazdy i trasach przejazdu dotyczą linii 304, 305, 306 i 314. Już wkrótce przy powstającej wzdłuż ul. Św. Wojciecha GEOsferze uruchomiony zostanie nowy przystanek autobusowy.

Linia 304 powróci na swoja pierwotną trasę.

- W kierunku ul. Krakowskiej linia pojedzie ulicami Obrońców Poczty Gdańskiej, Sądową, Białą, Narutowicza i Pocztową - tłumaczy Nikodem Motyka, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. - Dodatkowo autobus "304" będzie zatrzymywał się na nowym przystanku "Jaworzno Geosfera", który zostanie zlokalizowany przy powstającym na terenie byłego kamieniołomu Sadowa Góra centrum edukacji geologiczno - ekologicznej.

Linia 306 jadąca w kierunku ul. Krakowskiej również będzie kursowała ulicami Obrońców Poczty Gdańskiej, Sądową, Białą, Narutowicza i Pocztową. Natomiast linia 314 dodatkowo obsłuży przystanek "Ciężkowice Młyny Serafińskie".

Szczegółowe rozkłady na www.pkm.jaworzno.pl