Puchar świata na żywo na jaworznickim rynku

16 stycznia 2014, 16:05

Najbliższy weekend będzie pierwszym poważnym sprawdzianem telebimu, który stoi na płycie nowego, jaworznickiego rynku. Dzięki uprzejmości Telewizji Polskiej S.A. w sobotę i niedzielę na ledowym ekranie wyświetlane będą na żywo dwa konkursy Pucharu Świata w Skokach Narciarskich odbywające się w Zakopanym.

W sobotę na rynku fani sportu będą mogli oglądać konkurs drużynowy (początek transmisji planowany jest na godzinę 17.00), natomiast w niedzielę wyświetlany będzie konkurs indywidualny (transmisja od 14:00).

Biorąc pod uwagę wysoką formę naszych skoczków w tym sezonie, można oczekiwać, że na własnym terenie Polacy tym bardziej będą się chcieli dobrze zaprezentować i na pewno powalczą o podium. Gwarantuje to duże emocje i daje nadzieję, że wierni kibice usłyszą na koniec zawodów Mazurka Dąbrowskiego.

Serdecznie zapraszamy!