Złote Laury Umiejętności i Kompetencji 2013

19 stycznia 2014, 12:33

fot. www.laury.eu

W sobotę - 18 stycznia 2014 r., w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, odbyła się uroczysta gala XXII edycji Laurów Umiejętności i Kompetencji. Wśród nagrodzonych Złotym Laurem w kategorii "Samorząd terytorialny, zawodowy i gospodarczy" znalazł się prezydent Jaworzna Paweł Silbert.

Podczas uroczystości wręczana były Diamentowe, Kryształowe, Platynowe oraz Złote Laury dla nieprzeciętnych osobowości oraz firm, instytucji i organizacji wyróżniających się aktywnością w procesie tworzenia gospodarki rynkowej, jej restrukturyzacji oraz dostosowania do europejskich standardów.

Organizatorem wydarzenia była Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.laury.eu.