Sesja Rady Miejskiej

28 stycznia 2014, 07:37

We wtorek, 28 stycznia o godz. 14:30 w sali obrad Urzędu Miejskiego odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej. W planowanym porządku obrad znalazło się 19 punktów, w tym m.in. projekt uchwały budżetowej na 2014 rok. Sesję będzie można oglądać na żywo na miejskiej stronie internetowej.

Pełna lista spraw, którymi zajmą się Radni przedstawia się następująco:

1. Otwarcie sesji i ustalenie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z sesji Rady Miejskiej odbytej 28 listopada 2013 r.
  3. Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Jaworznie w 2013 r.
  4. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej miasta Jaworzna na lata 2014-2024.
  5. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie uchwały budżetowej na 2014 rok miasta Jaworzna.
  6. Projekt uchwały Rady Miejskiej o zmianie uchwały w sprawie powołania stałych Komisji Rady Miejskiej w Jaworznie, ustalenia przedmiotu działania oraz składu osobowego tych Komisji.
  7. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania drodze wewnętrznej nazwy Wincentego Drabika.
  8. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania drodze wewnętrznej nazwy Kowarzyków.
  9. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania drodze wewnętrznej nazwy Stanisława Lema.
  10. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania drodze wewnętrznej nazwy Czesława Miłosza.
  11. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania drodze wewnętrznej nazwy Kazimierza Stoleckiego.
  12. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania drodze wewnętrznej nazwy Wisławy Szymborskiej.
  13. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania drodze wewnętrznej nazwy Franciszka Dzióbka.
  14. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania drodze wewnętrznej nazwy ulica Rozwojowa.
  15. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania drodze gminnej nazwy ulica Jana Kantego Steczkowskiego.
  16. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie nadania nazwy Czesława Kempińskiego skwerowi przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie,
  17. Informacja Prezydenta Miasta o międzysesyjnej działalności.
  18. Interpelacje i wnioski radnych.
  19. Wnioski mieszkańców.

Archiwalne zapisy sesji oraz transmisje z bieżącej można obejrzeć w zakładce Sesje Rady Miejskiej Live. Z projektami uchwał można zapoznać się na www.bip.jaworzno.pl