Jaworzno Gaming Party 2

13 lutego 2014, 13:34

fot. www.flickr.com/photos/campuspartybrasil/

Pierwsza niedziela marca będzie w Jaworznie kolejnym świętem wszystkich fanów elektronicznej rozrywki. Organizatorzy grudniowego "Jaworzno Gaming Party", zachęceni sukcesem imprezy oraz prośbami jej uczestników, postanowili zorganizować drugą edycję turnieju poświęconego grom komputerowym i karcianym.

Podczas drugiego jaworznickiego Gaming Party uczestnicy będą rywalizować w trzech grach: League of Legends, FIFA 2014 oraz karciance - Magic The Gathering.

- Tytuły te cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Tysiące graczy codziennie prowadzi swoje wirtualne postacie do boju - mówi Robert Gaca, jeden z organizatorów imprezy. - Spodziewamy się, że w naszym turnieju głównym weźmie udział ok. 200 zawodników.

Finałowe rozgrywki będzie można oglądać na hali widowiskowo-sportowej MCKiS w niedzielę - 2 marca, od godz. 9.00. E-gamingowe emocje rozpoczną się już jednak dużo wcześniej, 14 lutego ruszą bowiem sieciowe eliminacje do gry League of Legends, które pomogą wyłonić zawodników, którzy znajdą się w składach drużyn biorących udział w turnieju finałowym, w dniu imprezy. Bez wątpienia, na Jaworzno Gaming Party po raz kolejny na uczestników będzie czekała niesamowita dawka emocji oraz zestaw świetnych nagród.

Podczas Jaworzno Gaming Party 2 nie zabraknie także atrakcji dla obserwatorów i gości! Organizatorzy przygotowali m.in. streamy rozgrywek League of Legends oraz atrakcyjne konkursy, w których będzie można wygrać cenne nagrody. Będzie także możliwość "pokopania" w Fifę 14 - na każdą nieparzystą godzinę od 11.00 do 17.00 zbieranych będzie 8 chętnych, którzy rozegrają mini turniej. Fani odlschoolowych gier będą mieli również szansę zagrania na automacie arcade! Wstęp na imprezę jest darmowy.

Organizatorami imprezy są Miejskie Centrum Kultury i Sportu oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Jaworznie, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Paweł Silbert. Nad przeprowadzeniem turnieju od strony technicznej będzie natomiast czuwał zespół SDmanagement oraz sklep Morigal.pl.