"Być kobietą” - niedziela dla Pań

3 marca 2014, 08:03

W drugą niedzielę marca odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla jaworznianek pod nazwą "...Być Kobietą”. Podczas spotkania panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad wizażystów, stylistów, kosmetologów, dietetyków, terapeutów czy też poddać się szeregowi darmowych badań.

Event pod wdzięczną nazwą "...Być kobietą" rozpocznie się o 10:00 w hali MCKiS w niedzielę 9 marca, i potrwa cały dzień aż do godziny 18:00. Ideą tego przedsięwzięcia są zarówno badania profilaktyczne jak i działania edukacyjne oraz informacyjne. Jaworznianki będą mogły zdobyć wiedzę na temat jak być zdrową i piękną.

Podczas spotkania będzie można wykonać badania profilaktyczne. Panie wysłuchają prelekcji  na temat zdrowia intymnego, chorób cywilizacyjnych czy zachowania zdrowia i zrelaksowanego ciała. Dodatkowo w programie przewidywany jest koncert niespodzianka.
Wydarzenie zostało zainicjowane przez Centrum Promocji Zdrowia i Radną Annę Lichotę, we współpracy z Miejskim Centrum Kultury i Sportu. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Jaworzna.