Startują Targi Pracy i Nauki!

9 kwietnia 2014, 12:16

W czwartek - 10 kwietnia - w godz. od 9.00 do 13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS odbędą się Targi Pracy i Nauki. Na imprezie będzie można m.in. znaleźć oferty pracy i szkoleń zawodowych, a także zapoznać się z ofertą edukacyjna jaworznickich szkół.

Targi będą okazją dla pracodawców do zaprezentowania swojej oferty i bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi kandydatami do pracy. Na swoich stoiskach ofertę kursów i przekwalifikowań zawodowych będą także prezentowały ośrodki szkoleniowe. Przede wszystkim jednak impreza będzie szansą dla osób bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia. Na targach będą się ponadto prezentowały jaworznickie placówki oświatowe, więc będzie to również okazja dla młodzieży zastanawiającej się nad wyborem szkoły.

W czasie targów uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy z terenu Jaworzna i miast ościennych, ofertami szkoleń zawodowych oraz projektów w zakresie aktywizacji zawodowej, a także zdobędą informacje dla osób zagrożonych utratą pracy. Zainteresowani będą mieli możliwość skorzystania z usługi doradcy zawodowego oraz bezpłatnego wykonania testu z zakresu preferencji i zainteresowań zawodowych, czy też predyspozycji przedsiębiorczych.

Na Targi zapraszają Prezydent Miasta Jaworzna i Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie. Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaworznie przy ul. Północnej 9b tel. 032 61-81-918; e-mail: posrednictwo@pup-jaworzno.pl.