Jaworznianie zaprojektują nowy park

17 kwietnia 2014, 09:51

Rozbudowa i ulepszenie przestrzeni dla dzieci, poprawa bezpieczeństwa oraz podniesienie potencjału rekreacyjnego to główne życzenia jaworznian odnośnie Parku Podłęże. Swoją opinię na ten temat wyraziło w ankietach prawie 800 mieszkańców. Teraz osoby zaangażowane w debatę nad modernizacją parku będą mogły wziąć udział w warsztatach architektonicznych.

Warsztaty projektowe w ramach realizacji projektu "Mój jest ten kawałek Parku" zaplanowano na ostatni weekend kwietnia. W piątek (25 kwietnia) odbędzie się seminarium wprowadzające do warsztatów, natomiast w sobotę i niedzielę (26-27 kwietnia) wszystkie osoby, które wcześniej zadeklarowały chęć udziału w warsztatach i dostały zaproszenie od firmy realizującej to przedsięwzięcie, będą miały okazję na wspólną pracę z architektami.

O podsumowaniu wyników ankiet w sprawie przyszłości Parku Podłęże oraz dyskusji publicznej z mieszkańcami dzielnicy można przeczytać w artykule - Rzeczowa dyskusja o Parku Podłęże.