Drzwi Otwarte Szpitala

5 maja 2014, 13:04

W ramach ogólnopolskiej akcji promocyjnej - " Dni Otwarte Funduszy Europejskich” - jaworznicki Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie organizuje dzień otwarty. 9 maja br. jaworznianie będą mieli okazję m.in. wziąć udział w otwarciu lądowiska dla śmigłowców LPR, czy wykonać bezpłatne badania jak np. ciśnienie krwi czy KTG dla kobiet w trzecim trymestrze ciąży.

- Przypadająca w tym roku 10. rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej jest doskonałą okazją, aby zaprezentować mieszkańcom Jaworzna przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich, które poprawiają jakość usług medycznych świadczonych przez  SP ZOZ Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie – czytamy na stronie internetowej jaworznickiego szpitala.

W programie imprezy znajdzie się m.in.: pokaz wozów ratowniczych oraz pokazowa ewakuacja, instruktaż udzielania pierwszej pomocy, prezentacja szkoły rodzenia. Ponadto mieszkańcy będą mogli skorzystać z darmowych badań tj.  spirometrii, wad postawy u dzieci, ciśnienia krwi, wskaźnika BMI, KTG dla kobiet w trzecim trymestrze ciąży. By skorzystać z powyższych badań należy uprzednio zarejestrować się telefonicznie pod nr 32 616 44 82 wew.152 i 32 616 44 82 wew. 147.

Pełny harmonogram wydarzeń dostępny na stronie www.szpital.jaworzno.pl.