Zamknięcie ulicy Mostowej

4 września 2012, 10:02

Przez trzy dni zmotoryzowani mieszkańcy miasta nie będą mogli korzystać z przejazdu pod wiaduktem na ul. Mostowej. Został on zamknięty w związku z koniecznością naprawy uszkodzonego odwodnienia.

Od wczesnych godzin porannych pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów prowadzą demontaż zniszczonych elementów odwodnienia. Według szacunków drogowców wykonanie nowego systemu odwodnienia zakończy się w piątek 7 września w godzinach popołudniowych.

- Dojazd do Centrum Handlowego Manhattan i posesji przy ul. Okrzei będzie możliwy wyłącznie od ul. Grunwaldzkiej – informuje Nikodem Motyka, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. - Przepraszamy za powstałe utrudnienia w ruchu. Prosimy jednocześnie o zachowanie w tym miejscu szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującego oznakowania.