Wycieczki dla jaworznian

21 maja 2014, 12:39

Fundacja "Mój czas dla seniora” im. Wandy i Józefa w Jaworznie oraz miasto zapraszają jaworznian na jednodniowe wycieczki "Szlakiem Skarbów, Kultury i Natury".

Uczestnikiem wycieczki mogą zostać kobiety i mężczyźni, którzy w dniu przystąpienia do realizacji zadania będą mieli ukończony 60 rok życia. Warunkiem uczestnictwa w programie musi być również zamieszkanie na terenie Jaworzna w okresie realizacji zadania publicznego. Ponadto do programu mogą zostać zakwalifikowani jaworznianie w wieku od 18 do 35 lat.

Organizatorzy zapewniają transport, poczęstunek i ubezpieczenie. Zapisy odbywać się będą w dniach 22-23 maja br. przy ul. 11-listopada 11, tel. 608 107 327. Szczegółowy regulamin przystąpienia do projektu dostępny jest na stronie internetowej www.fundacjamojczasdlaseniora.pl.

Projekt współfinansowany jest przez Gminę Miasta Jaworzna.