Dzień Pracownika Samorządowego

27 maja 2014, 07:00

fot. © ChristArt - Fotolia.com

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym oraz osobom przyczyniającym się do propagowania idei samorządności składam najserdeczniejsze życzenia pomyślności, satysfakcji i sukcesów w realizacji zadań samorządowych. Dzięki swojemu zaangażowaniu i codziennej ciężkiej pracy na rzecz lokalnych wspólnot, przyczyniają się Państwo do pozytywnych zmian i stałej poprawy warunków życia naszych mieszkańców.

Dziękuję za trud i poświęcenie z jakim służycie Państwo społeczności Jaworzna, za owocną pracę, za ciekawe pomysły i śmiałe decyzje. To Państwa troska o nasze lokalne wspólnoty sprawia, że możemy śmiało patrzeć w przyszłość.

Życzę dużo zdrowia, wytrwałości, odwagi w kreowaniu dalszego rozwoju naszego miasta, niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej ważnej i odpowiedzialnej służbie, a także powodzenia w realizacji nowych, ambitnych zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Paweł Silbert
Prezydent Jaworzna