Artystyczne derby

2 czerwca 2014, 11:36

Malarze, graficy i plastycy z Jaworzna mają niebywałą okazję do uczestnictwa w "Derbach Artystycznych – Śląsk- Małopolska 2014”. Podczas spotkania jaworzniccy twórcy będą mogli uczestniczyć w realizowanym programie oraz zaprezentować swoje prace.

Międzyregionalny program „Derby Artystyczne – Śląsk- Małopolska 2014” - Prezentacje Twórców Kultury odbywają się w ramach Projektów "Integracja sztuki” i "Świat Wenus”. Zgłoszenie udziału w Derbach, obejmuje zaprezentowanie na dwóch wystawach międzyregionalnych - jednej organizowanej w Krakowie, drugiej na Śląsku, prac realizowanych pt. "Kobieta w malarstwie i grafice" i "Moje miejsce, mój region". Minimalna ilość to  dwie prace, maksymalna – cztery.

Pierwszy termin przyjmowania zgłoszeń do derbów mija  7 czerwca 2014 roku. W zależności od ilości i terminowości zgłoszeń prac, co zależne jest od terminu dotarcia informacji do twórców - organizatorzy mogą podjąć decyzje o wydłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń.

Wystawy, odbędę się w terminach zależnych od zakończenia przyjmowania zgłoszeń – tj. w okresie koniec czerwca-pierwsza połowa lipca br. lub koniec sierpnia - pierwsza połowa września. Zgłoszenie udziału w Derbach Artystycznych, daje możliwość zgłoszenia uczestnictwa w wakacyjnym spotkaniu twórców, imprezie "Deptak Artystów", która przygotowywana jest w drugiej połowie sierpnia br.

Dokładne informacje o zasadach zgłoszenia, informacje o przygotowywanym programie, komunikat organizatorów oraz druki niezbędne do dokonania zgłoszenia, dostępne są na stronie http://art-plus.info/derby/derby.htm.f