Raj dla dzieci na Dniach Jaworzna

13 czerwca 2014, 08:00

Już w niedzielę, 15 czerwca jaworznianie będą mieli okazję skorzystania z największego placu rozrywki w mieście. Na Stadionie "Azotania” zagoszczą karuzele, dmuchańce. Dorośli i dzieci będą mieli okazję m.in. do zabawy z animatorem i wielu innych atrakcji.

Na płycie stadionu zagości "Kraina Klaunów" i wesołe miasteczko. Animatorzy i instruktorzy Miejskiego Centrum Kultury i Sportu zaproponują kulturalne i sportowe atrakcje, zabawy, gry, mecze, turnieje oraz konkursy z nagrodami dla zwycięzców.

W bajkowej scenerii nauczymy się podstaw pantomimy, woltyżerki talerzami, żonglerki chusteczkami i piłeczkami, a także wybranych kroków klaunowskich. Odważni będą mogli spróbować trudnej sztuki poruszania się na szczudłach! Ponadto swe podwoje otworzy Balonowe Zoo.

Dla najmłodszych przygotowano salon plastyczny origami, duże puzzle przestrzenne, a dla maluszków specjalnie wydzielony kącik, gdzie będą mogły baraszkować w suchym basenie, skorzystać z dmuchańca-skakańca, przelać swe marzenia kredką na papier i pomalować buzię w wesołe wzorki. Niewątpliwym zainteresowaniem będzie cieszyć się zapewne piaskownica - klockarnia i wiele wiele innych zabaw.

Więcej atrakcji w ramach Rodzinnych Dni Jaworzna na www.um.jaworzno.pl