Przyjdź na piknik w Parku Podłęże!

17 czerwca 2014, 14:03

W przyszły weekend 28-29 czerwca br. jaworznianie będą mogli wziąć udział w pikniku integracyjnym w parku na Podłężu. Impreza będzie finałem działań prowadzonych przez Fundację Sendzimira, Urząd Miejski w Jaworznie oraz Pracownię Projektową MS Design w ramach projektu "Mój jest ten kawałek PARKu…- partycypacja dla przyrody w mieście”.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na pierwszy, "pracowity” dzień imprezy, podczas którego odbędą się warsztaty wykonawcze. W związku z tym poszukujemy chętnych, którzy zechcieliby pomóc nam przy budowaniu mebli parkowych z palet, składaniu budek dla ptaków i malowaniu. Osoby zainteresowane udziałem w tych działaniach prosimy o zgłaszanie się poprzez wysłanie maila na adres: parkijaworzno@gmail.com - mówi Maria Skotnicka z Pracowni Projektowej MS Design.

Niedziela natomiast będzie dniem świętowania, wspólnej zabawy oraz możliwością zapoznania się z wypracowaną przez mieszkańców koncepcją zagospodarowania parku. W programie Pikniku przewidziano m.in. dyskusję dotyczącą koncepcji zagospodarowania parku, zajęcia sportowe, zabawy dla dzieci, kiermasz rzeczy używanych oraz wymianę domowych wypieków.

- Przyjdź i poznaj swojego sąsiada! Niech ten dzień będzie wyjątkowy i radosny dla nas wszystkich - zapraszają organizatorzy przedsięwzięcia.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia:

28.6 2014r. (sobota)

10.00 - 14.00 Warsztaty wykonawcze razem z mieszkańcami ubarwimy oblicze Parku Podłęże. Będzie kolorowo!

29.06.2014r. (niedziela)

11.00 - 16.00 Wspólna zabawa w parku

12.00 - Debata Publiczna w Parku z wystawą propozycji mieszkańców na zagospodarowanie Parku

SWAP PARTY w Parku - Kiermasz Książek, Ciuchów i Różnorodności! Przyjdź, rozłóż kocyk i wymień się....książką