Przyjdź na piknik w Parku Podłęże!

27 czerwca 2014, 09:20

Już w ten weekend jaworznianie będą mieli okazję wzięcia udziału w Pikniku Integracyjnym w Parku Podłęże. Impreza będzie finałem działań prowadzonych przez Fundację Sendzimira, Urząd Miejski w Jaworznie oraz Pracownię Projektową MS Design w ramach projektu "Mój jest ten kawałek PARKu…- partycypacja dla przyrody w mieście”.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na pierwszy, „ pracowity” dzień imprezy, podczas którego odbędą się warsztaty wykonawcze – mówi Maria Skotnicka z Pracowni Projektowej MS Design.

Niedziela natomiast będzie dniem świętowania, wspólnej zabawy oraz możliwością zapoznania się z wypracowaną przez mieszkańców koncepcją zagospodarowania parku. W programie Pikniku przewidziano m.in. dyskusję dotyczącą koncepcji zagospodarowania parku, zajęcia sportowe, zabawy dla dzieci, kiermasz rzeczy używanych oraz wymianę domowych wypieków. -  Przyjdź i poznaj swojego sąsiada! Niech ten dzień będzie wyjątkowy i radosny dla nas wszystkich – zapraszają organizatorzy przedsięwzięcia.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia:

28.06 2014r. ( sobota)
10.00– 14.00 Warsztaty wykonawcze razem z mieszkańcami ubarwimy oblicze Parku Podłęże. Będzie kolorowo!

29.06.2014r. (niedziela)
11.00– 16.00 Wspólna zabawa w parku
12.00 Debata Publiczna w Parku z wystawą propozycji mieszkańców na zagospodarowanie Parku

SWAP PARTY w Parku – Kiermasz Książek, Ciuchów i Różnorodności! Przyjdź, rozłóż kocyk i wymień się....książką