Nowe przychodnie ZLO (fotogaleria)

11 lipca 2014, 09:29

Już od 1 lipca jaworznianie mogą korzystać z oferty nowej przychodni Zespołu Lecznictwa Otwartego. Po kilku miesiącach kompleksowych prac, w tym tygodniu  odbyło się uroczyste otwarcie placówki.

Nowa, zmodernizowana siedziba Miejskiego Centrum Medycznego przy ul. Grunwaldzkiej 235, zastąpiła przychodnię "Centrum” zlokalizowaną przy ul. Grunwaldzkiej 30, obok sądu. Po przeprowadzeniu gruntownego remontu i niezbędnej adaptacji, nowa lecznica wyróżnia się na lokalnym rynku nie tylko przyjaznym podejściem do pacjentów, ale i nowoczesnym wyposażeniem. Jest też miejscem, które zapewnia nocną i świąteczną opiekę medyczną w mieście.

- Dążymy do poprawy standardu świadczonych usług medycznych z uwzględnieniem oczekiwań naszych pacjentów - mówi Jacek Nowak, prezes Zespołu Lecznictwa Otwartego. - W nowej placówce umieściliśmy "pod jednym dachem" wszystkie elementy niezbędne do kompleksowego zabezpieczenia świadczeń świątecznej i nocnej opieki oraz medycyny pracy. Składają się na nie nowoczesne centrum diagnostyki obrazowej, laboratorium analityczne oraz poradnie specjalistyczne: laryngologiczna, neurologiczna, okulistyczna, gabinety POZ i lekarza medycyny pracy. Dzięki temu pacjenci mogą spodziewać się nowoczesnych rejestracji i oczekiwania na wizytę u lekarza w komfortowych warunkach - dodaje Jacek Nowak.

Mieszkańcy mogą również korzystać z drugiej nowo otwartej przychodni ZLO w Centrum miasta. Do nowej placówki została przeniesiona podstawowa opieka zdrowotna znajdująca się uprzednio w Przychodni "Zacisze".

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek