Dzień otwarty w GEOsferze!

5 sierpnia 2014, 14:50

W piątek, 8 sierpnia Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera zaprasza na dzień otwarty.  Goście będą mieli okazję zwiedzić GEOsferę z przewodnikiem oraz odwiedzić salę dydaktyczną Ośrodka. Główną atrakcją dnia będzie wykład prof. dr hab. Jerzego Żaby - wybitnego podróżnika i geologa.

- O godzinie 13:15 w sali dydaktycznej Ośrodka rozpocznie się wykład pn. ”Śniegi Kilimandżaro” – poprowadzi go profesor Uniwersytetu Śląskiego - Jerzy Żaba, kurator Katedry Geologii Podstawowej na Wydziale Nauk o Ziemi w Sosnowcu, autor licznych publikacji naukowych.Od godziny 12:00 oraz 15:00, przy bramie wejściowej na chętnych do spaceru będzie czekał przewodnik. Zachęcamy do odwiedzin! - zaprasza geolog powiatowy, Agnieszka Chećko.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w sali dydaktycznej, chętnych do udziału w wykładzie prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na adres mailowy: geosfera@um.jaworzno.pl.