Obchody Święta Wojska Polskiego

13 sierpnia 2014, 13:44

We wtorek, 12 sierpnia w Katowicach odbyły się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Zebrani podziękowali żołnierzom za ich zaangażowanie i odwagę. Wyrazy uznania za zasługi dla Wojska Polskiego wyraził również Zastępca Prezydenta Miasta Dariusz Starzycki.

Uroczystości odbyły się pod pomnikiem Żołnierza Polskiego na osiedlu Paderewskiego w Katowicach.

- W dniu Święta Wojska Polskiego życzę żołnierzom służby zawodowej oraz pracownikom wojska - wszystkim, którzy mają swój udział w budowaniu nowoczesnej i gotowej na coraz trudniejsze wyzwania armii - aby ich codzienny trud, rzetelny wysiłek oraz profesjonalne wykonywanie obowiązków służbowych przekładały się na wymierne sukcesy, doceniane nie tylko przez przełożonych, ale przede wszystkim przez społeczeństwo, aby stały się one źródłem uznania i szacunku - mówi Dariusz Starzycki.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek