Ulica Sulińskiego nieprzejezdna!

22 sierpnia 2014, 07:03

W związku z planowanym remontem przejazdu kolejowego na zbiegu ulic Fryderyka Chopina i ks. Jana Sulińskiego w sobotę nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu tego odcinka. Tym samym od strony osiedli Azot i Stara Huta nie będzie można dojechać do Jelenia, zmienią się także trasy niektórych linii PKM.

Zamknięcie ulicy Sulińskiego nastąpi w sobotę - 23 sierpnia o godz. 12:00 i potrwa do niedzieli - 24 sierpnia do godz. 4:00. W ciągu tych 16 godzin kierowcy oraz osoby korzystające z komunikacji miejskiej muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Linia 369 w kierunku przystanku Sobieski Pętla będzie kończyła trasę na przystanku tymczasowym zlokalizowanym tuż przed przejazdem kolejowym (stąd będzie odjeżdżała w kierunku Os. Stałego zgodnie z rozkładem). Natomiast pasażerowie linii 312 jadący w kierunku Jelenia po dotarciu do tego przystanku będą mogli kontynuować podróż zgodnie z dotychczasowymi rozkładami jazdy po przejściu pieszo na przystanek Szyb Sobieski, gdzie będzie oczekiwał autobus (analogicznie sytuacja będzie wyglądała dla linii 312 jadącej w kierunku Krakowska).

Objazd do Jelenia zostanie poprowadzony ul. adm. Andrzeja Karwety.