Uczniowie wrócili do szkół (fotogaleria)

1 września 2014, 13:20

Dziś oficjalnie skończył się dwumiesięczny okres wakacyjnego wypoczynku i uroczystymi akademiami we wszystkich szkołach zainaugurowano nowy rok szkolny. Pierwszy dzwonek w nowym roku usłyszało dziś w Jaworznie kilka tysięcy uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Poranek był szczególnym wydarzeniem zwłaszcza dla 1157 maluchów, w tym sześciolatków, którzy rozpoczęli naukę w klasach pierwszych.

W inauguracji roku szkolnego 2014/2015 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 brali udział także Prezydent Miasta Paweł Silbert oraz Zastępca Prezydenta Tadeusz Kaczmarek, którzy koszem słodyczy powitali w progach "Jedynki" najmłodszych uczniów. W sumie w ZSZ-P1 utworzonych zostało sześć klas I, do trzech z nich będą chodziły sześciolatki.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek