Mobilny Punkt Informacyjny w Jaworznie

13 października 2014, 15:22

Już 14 października w Jaworznie pojawi się Mobilny Punkt Informacyjny. Mieszkańcy będą mogli wówczas skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków unijnych.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie dostępny dla mieszkańców Jaworzna we wtorek, 14 października br. w godzinach 8:30 - 14:30 w budynku Urzędu Miejskiego w Jaworznie zlokalizowanym przy Placu Górników 5, II piętro, pok. 222.

Mobilne Punkty Informacyjne to nowa usługa dostępna dla mieszkańców regionu oferowana przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Katowicach. Konsultanci będą udzielać bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Aktualne informacje na temat Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowanych na terenie województwa śląskiego publikowane są na stronach internetowych: www.rpo.slaskie.pl i www.efs.slaskie.pl

Serdecznie zapraszamy!