Dzień otwarty na Osiedlu przy ul. Św. Wojciecha

8 października 2014, 12:53

16 października Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego organizuje dzień otwarty na budowie "Osiedla przy ul. Św. Wojciecha". Wszyscy zainteresowani poznaniem nowego osiedla na Warpiu mogą w tym dniu, w godz. od 9.00 do 17.00, zwiedzić mieszkania w jednym z zakończonych już trzech budynków.

- Chcemy dać jaworznianom oraz osobom spoza miasta możliwość poznania naszych inwestycji  "od środka". Taka akcja często pozwala na podjęcie właściwej decyzji dotyczącej zakupu własnego "M" - komentuje Dawid Domagalski, koordynator sprzedaży mieszkań w JTBS. - Na tą chwilę zakończyliśmy realizację I etapu, a II zostanie oddany do użytku już w przyszłym roku.

Osiedle przy ul. Św. Wojciecha to inwestycja z kompletną infrastrukturą drogowo-parkingową. Na planowane 120 mieszkań zostanie wybudowanych 180 miejsc parkingowych. Do dyspozycji mieszkańców będzie także plac zabaw dla dzieci.

Informacje i zapisy na dzień otwarty prowadzone są w biurze JTBS do 15 października br.:

Jaworznickie TBS Sp. z o. o., ul. Mickiewicza 1, 43-600 Jaworzno
www.jtbs.jaw.pl
tel./fax 32 745 20 60-61
pon. - pt. 7.00 do 15.00

Osoba kontaktowa: Dawid Domagalski - koordynator sprzedaży

Więcej informacji - www.um.jaworzno.pl/pl/biznes/aktualnosci/1313/rusza_sprzedaz_nowych_mieszkan.html