Zagłosuj na Jaworzno!

17 października 2014, 09:00

Wystartowała druga edycja "Turnieju Miast Zumi”. W konkursowych szrankach stanęło również Jaworzno. W tym roku do wygrania są kampanie promocyjne dla trzech zwycięskich miast.

- Pierwsza edycja "Turnieju Miast Zumi” spotkała się z ogromnym odzewem ze strony mieszkańców, którzy wykazali niebywałe zaangażowanie i mobilizację, aby pomóc swojemu miastu w zdobyciu kampanii promocyjnej w serwisach Zumi i  Onet. Na forach dyskutowano o przebiegu akcji, w serwisie Facebook mieszkańcy tworzyli wydarzenia zagrzewające do oddania głosu na ich miejscowość. Zarówno media lokalne jak i same Urzędy Miast informowały o plebiscycie - tłumaczą Organizatorzy konkursu.

W tym roku ponownie Zumi wraz z Onetem szuka wyjątkowych i aktywnych miast. W drugiej edycji rankingu Organizator turnieju nagrodzi aż trzy miasta w postaci rabatu 99% na kampanie promocyjne o wartościach kolejno: I miejsce - 200 tys. zł, II miejsce - 100 tys. zł, III miejsce - 50 tys. zł.

Głosy na Jaworzno można oddać przez stronę www.turniejmiast.zumi.pl do 6 listopada br.