Koniec remontu ul. Poniatowskiego

20 października 2014, 10:08

Zakończył się remont ul. Poniatowskiego w dzielnicy Pieczyska. To kolejna ulica na terenie miasta, która zyskała nawierzchnię utwardzoną.

- W pierwszej kolejności zbudowana została kanalizacja deszczowa oraz kanał technologiczny. W trakcie prac zabezpieczono i przebudowano znajdujące się w pasie drogowym uzbrojenie podziemne. Wykonany został nowy chodnik i wjazdy do posesji. Finalizacją prac było ułożenie nowej nawierzchni z kostki brukowej na ponad 400-metrowym odcinku nawierzchni - od ulicy Chocimskiej do końca zabudowań wraz z bocznym odgałęzieniem do ulicy Sobieskiego - tłumaczy Nikodem Motyka, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów.

Zadanie wykonywała firma Anmar z Sosnowca, która za realizację remontu otrzyma kwotę blisko 800 tys. zł.