Święto Białej Laski

21 października 2014, 10:53

W minioną niedzielę, świętowano obchodzone 15 października Święto Białej Laski. Szczególne podziękowania za działalność i trud w zaangażowanie niewidomym i niedowidzącym z koła terenowego Polskiego Związku Niewidomych w Jaworznie złożył wiceprezydent Dariusz Starzycki.

- Jaworznickie koło Polskiego Związku Niewidomych w naszym mieście jest niezwykle prężnie działającą organizacją. Dzięki trudowi i zaangażowaniu jakie wkładają w swoją działalność pomogły i dalej pomagają osobom z tego typu niepełnosprawnością - mówi Dariusz Starzycki, Wiceprezydent Miasta Jaworzna. - Życzę im kolejny lat tak owocnej pracy.

Jaworznickie koło terenowe Polskiego Związku Niewidomych istnieje w Jaworznie już od blisko 35 lat. Okrągła rocznica obchodzona będzie 11 grudnia tego roku.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek