Zostań Mistrzem Ortografii

21 października 2014, 11:52

Jeśli lubisz dyktanda i łamańce językowe, jakże charakterystyczne dla naszego języka ojczystego, to podejmij wyzwanie i weź udział w XII Mistrzostwach Ortograficznych Jaworzna im. Krystyny Bochenek, pod patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna. Zapisy już trwają.

Zawody, które wyłonią jaworznickiego Mistrza Ortografii odbędą się 29 października br., o godzinie 12:00, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Jaworznie. Ortograficzne zmagania rozegrane zostaną w trzech kategoriach: dla uczniów gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych.

Dorośli mogą się zgłaszać pod numerem tel. 32 616 79 91 w terminie do 24 października br. Informujemy, iż w konkursie nie mogą wziąć udziału poloniści oraz studenci filologii polskiej.

Więcej informacji na: www.zsp3.jaworzno.edu.pl