Mikołajki na rynku

2 grudnia 2014, 10:17

Prawdziwi Święci Mikołajowie, słodycze, loteria fantowa i przede wszystkim żywa choinka - to tylko część atrakcji, jakie czekają na najmłodszych mieszkańców już w najbliższą sobotę, 6 grudnia na jaworznickim rynku. Wtedy też dzieci będą miały okazję odpalenia światełek na choince, która do niedawna rosła na jednej z jaworznickich działek. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Paweł Silbert i Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

"Mikołajki” rozpoczną się w sobotnie popołudnie o godz. 17.00 na płycie jaworznickiego rynku. Najpierw najmłodsi "załączą" choinkowe lampki, a następnie wezmą udział w świątecznym przedstawieniu interaktywnym i spotkają się ze Św. Mikołajem. Ponadto dzieci mogą liczyć na słodki poczęstunek, gorącą czekoladę i ciasto. Najmłodsi będą mogli skorzystać również z malowania buziek, na stoisku z pierniczkami będą miały możliwość przystrojenia korzennego ciastka.

- Zapraszamy całe rodziny, a w szczególności najmłodszych mieszkańców naszego miasta - mówi Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna, Tadeusz Kaczmarek.

Impreza współfinansowana jest z zadania "Śródmieście dobrej nadziei” zgłoszonego w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2014 r. przez Dawida Domagalskiego.