Wypełnij ankietę na temat parku

3 grudnia 2014, 11:52

Ponad rok temu poznano wstępne opinie jaworznian dotyczące Parku im. Lotników Polskich. Ich pierwszym efektem jest powstający plac zabaw i trasa rowerowa. W trakcie realizacji jest także droga osiedlowa, która przebiega po śladzie dawnej kolejki. Aktualnie prowadzone są dalsze prace konsultacyjne mające na celu poznanie społecznych oczekiwań co do przyszłości parku. W związku z tym prosimy o wypełnienie ankiety - ma ona na celu poznanie Państwa opinii na temat Parku im. Lotników Polskich oraz wybór zaproponowanych rozwiązań, które mogą zostać zrealizowane w parku.

Ankieta dostępna jest na stronie internetowej moje-ankiety.pl, do niedzieli, 7 grudnia  br.

Natomiast debata podsumowująca wyniki ankiety odbędzie się w poniedziałek, 15 grudnia br. o godz. 17:30 w Młodzieżowym Domu Kultury na Osiedlu Stałym.