Prezydent złoży ślubowanie

4 grudnia 2014, 10:20

W poniedziałek, 8 grudnia o godz. 9.00 podczas sesji Rady Miejskiej Paweł Silbert złoży uroczyste ślubowanie na nowo wybranego Prezydenta Miasta. W planowanym porządku obrad znalazły się cztery punkty. Sesję będzie można oglądać na żywo na miejskiej stronie internetowej.

W ubiegłym tygodniu ślubowanie złożyli nowi radni Rady Miejskiej. Wybrali również przewodniczącego rady, którym został Wiesław Więckowski reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość.

Prezydent Paweł Silbert podziękował mieszkańcom za zaufanie i głosy w wyborach oraz pogratulował osobom, które zasiadły w nowej Radzie Miejskiej. Oświadczył także, że jego zastępcami pozostaną Dariusz Starzycki i Tadeusz Kaczmarek, co oznacza, że w ich miejsce do rady wejdą kandydaci, którzy uzyskali kolejny, najlepszy wynik, na poszczególnych listach.

A oto porządek najbliższych obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Wręczenie Prezydentowi zaświadczenia o wyborze.
  3. Ślubowanie Prezydenta.
  4. Zamknięcie obrad.

Archiwalne zapisy sesji oraz transmisje z bieżącej można obejrzeć w zakładce Sesje Rady Miejskiej Live.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek