Prezydent złożył ślubowanie

8 grudnia 2014, 13:37

Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej, Paweł Silbert złożył ślubowanie na nowo wybranego Prezydenta Miasta. Po odebraniu gratulacji od radnych, współpracowników oraz gości, wśród których znaleźli się m.in. posłanka Ewa Malik, poseł Waldemar Andzel, przedstawiciele NSZZ Solidarność oraz mieszkańcy, prezydent Silbert wygłosił przemówienie, w którym zaprezentował swój program na najbliższe cztery lata.

- Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli mnie mieszkańcy Jaworzna mogłem zostać zaprzysiężony, by pełnić zaszczytną funkcje prezydenta miasta. To dla mnie uroczysta chwila i doniosłe przeżycie. (...) Czuje odpowiedzialność za miasto i jego mieszkańców. Mam wielką satysfakcję, że praca moja i moich współpracowników została przez jaworznian doceniona. Przyjmuję to z ogromną wdzięcznością. Deklaruję, że najbliższe lata ponownie będą okresem ciężkiej, wytężonej pracy - mówił w swoim wystąpieniu Prezydent Miasta Paweł Silbert.