Będzie ślisko i zimno

30 grudnia 2014, 14:03

fot. © Shutter81 - Fotolia

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że wieczorem i w nocy, meteorolodzy przewidują znaczny spadek temperatury, miejscami nawet do 20 stopni poniżej zera. Może to spowodować śliskość na drogach i chodnikach, wzmożone ryzyko wypadków oraz ogólne utrudnienia komunikacyjne.

Uprasza się mieszkańców o podjęcie działań, mających na celu zabezpieczenie się przed ewentualnymi skutkami występujących zjawisk atmosferycznych. W razie pojawienia się istotnych zdarzeń lub zagrożeń należy poinformować o tym Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego:

• Tel. - (32) 61 81 890
  • Fax - (32) 61 81 891

Uwagi dotyczące odśnieżania oraz śliskości dróg i chodników można zgłaszać przez cała dobę:

w Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania

w ZUKTZ Jacek Wieczorek

Rewiry, za które odpowiedzialne są poszczególne firmy można zobaczyć na stronie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w zakładce - AKCJA ZIMA.