Zimne kaloryfery w połowie miasta

7 stycznia 2015, 15:05

fot. © Fotolia.com

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaworznie informuję, że w związku z awarią sieci ciepłowniczej, należącej do Spółki Ciepłowniczo-Energetycznej, w czwartek -  8 stycznia - przez cały dzień (od godz. 7.00 do godz. 24.00) nastąpi przerwa w dostawie ciepła dla celów centralnego ogrzewania (C.O.) i podgrzewania ciepłej wody użytkowej (C.W.U.) do obiektów położonych w dużej części miasta.

S.C.E. podaje w piśmie, że przerwa w dostawie ciepła będzie występowała w rejonie: Centrum, Śródmieścia, Osiedla Podłęże, Osiedla Podwale, Osiedla Gigant, Osiedla Cegielniana, Osiedla Leopold, Osiedla Pstrowskiego, Osiedla Pańska Góra oraz Osiedla Pszczelnik.

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio w spółce. Telefon do działu technicznego to: 32 614 01 20, natomiast pogotowie ciepłownicze dostępne jest pod numerem alarmowym - 993.