Kolędowanie w "Domu Dziecka"

23 stycznia 2015, 13:08

Jaworznicka Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza, tradycyjnie w okresie świąteczno-noworocznym, zaprasza do siebie swoich darczyńców i przyjaciół. Nie inaczej było także w tym roku. W czwartek - 22 stycznia, w popularnym "Domu Dziecka" pojawili się przedstawiciele władz miasta, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół i przedszkoli oraz przedsiębiorcy, czynnie wspierający i współpracujący z placówką.

Każdego roku, w podzięce za okazywane wsparcie, wychowankowie placówki przygotowują dla zaproszonych gości krótki program artystyczny. Tym razem dzieci i młodzież zaprosili swoich darczyńców do wspólnego kolędowania, a następnie do odwiedzenia swoich pokoi i na poczęstunek.

W spotkaniu brał udział Zastępca Prezydenta Miasta Dariusz Starzycki, który podziękował młodzieży za piękny występ i przekazał na ręce dyrektora placówki - Elżbiety Motyki, kosz ze słodyczami dla podopiecznych.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek