Kupcy odwiedzili Urząd

23 stycznia 2015, 08:27

Zarząd Stowarzyszenia Manhattan Podłęże we wtorek - 20 stycznia - spotkał się w Urzędzie Miejskim z Zastępcą Prezydenta Miasta Dariuszem Starzyckim. Rozmowa dotyczyła m.in. planów kupców na rok bieżący oraz możliwości współpracy z samorządem.

Prezes Zarządu Andrzej Kościański przedstawił na spotkaniu plany funkcjonowania stowarzyszenia i prowadzenia działalności kupieckiej po zmianach w statucie. Rozmowa dotyczyła również możliwości, które posiada Gmina, aby wspomagać lokalną przedsiębiorczość. Poruszono tematy innowacyjności w handlu, wdrażania nowych technologii, otwarcia się na nowe usługi czy pozyskiwania środków na szkolenia z nowej perspektywy unijnej. Zapowiedziano również wzajemną współpracę oraz kolejne spotkanie w ważnych dla kupców sprawach.