100 lat pani Heleny

3 lutego 2015, 15:49

30 stycznia do grona długowiecznych Polaków dołączyła kolejna jaworznianka - pani Helena Sarna. Przez cały weekend, życzenia solenizantce składała liczna rodzina i znajomi, dzisiaj jubilatkę odwiedzili m.in. Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Aleksandra Talowska.

Pani Helena Sarna przyjechała do Jaworzna z małej miejscowości w woj. małopolskim niedługo po zakończeniu II Wojny Światowej. Całą swoją karierę zawodową związała z oświatą, pracując przez wiele lat w jednym z jaworznickich przedszkoli. Pani Helena do dzisiaj bardzo lubi zajmować się pielęgnacją kwiatów oraz chętnie sięga po książkę, a kiedy tylko pozwala na to pogoda i siły jubilatka odwiedza także swój ulubiony kościół na Podłężu.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek