Prezydent Silbert w komitecie monitorującym środki unijne

19 lutego 2015, 09:51

Zarząd Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego jednogłośnie desygnował Prezydenta Pawła Silberta do prac w Komitecie Monitorującym Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020. Jako zastępca prezydenta Silberta z ramienia Związku do komitetu wejdzie również Mariusz Śpiewok, dyrektor Biura Zarządu Związku.

Do zadań komitetu będzie między innymi należał systematyczny przegląd wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 i postępów poczynionych na drodze osiągania jego celów. Ponadto komitet zajmował się będzie rozpatrywaniem i zatwierdzaniem zmian, analizowaniem oraz zatwierdzaniem rocznych i końcowych raportów z wdrażania programu oraz rozpatrywaniem i zatwierdzaniem planu ewaluacji programu i ewentualnych zmian.