Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Jarmark Wielkanocny za nami

30 marca 2015, 14:15

Kolejny, wyjątkowy jarmark świąteczny odbył się w sobotę - 28 marca na jaworznickim rynku. Miejska starówka zatętniła życiem i kolorami Wielkanocy. Była to niebywała okazja do wprowadzenia mieszkańców w atmosferę zbliżających się Świąt.

- Inicjatywa organizacji w naszym mieście Jarmarków Świątecznych bardzo spodobała się jaworznianom, którzy licznie biorą w nich udział - mówi Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek. - Dlatego też stały się one już niemal tradycją w naszym mieście i systematycznie goszczą w kalendarzu imprez miejskich.

Udział w jarmarku wzięły szkoły, placówki opiekuńczo-wychowawcze, a także stowarzyszenia. Na specjalnie przygotowanych stoiskach wychowankowie placówek prezentowali własnoręcznie wykonane świąteczne elementy dekoracyjne. Jarmark był znakomitą okazją, by uzupełnić świąteczny wystrój jaworznickich domów m.in. o wykonane ręcznie niebanalne ozdoby. Mieszkańcy mieli okazję obejrzeć programy artystyczne podopiecznych jaworznickich stowarzyszeń i klubów młodzieżowych. Ponadto odwiedzający mogli skosztować wielkanocnych specjałów.

- Święta Wielkiej Nocy są wyjątkowym czasem, warto dzielić ten świąteczny nastrój z innymi, a jarmark był okazją dla jaworznian, aby wspólnie poczuć atmosferę Świąt. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w przyszłych tego typu inicjatywach - dodaje prezydent Kaczmarek.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek