Spotkanie z rodzinami wielodzietnymi

20 kwietnia 2015, 07:58

Tradycją już jest, że w okresie świątecznym Katolickie Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych organizuje spotkania, na które zapraszani są przedstawiciele władz miasta. Niedawna Wielkanoc była więc okazją żeby złożyć sobie życzenia i omówić sprawy ważne z punktu widzenia członków stowarzyszenia.

W ubiegłą niedzielę - 19 kwietnia - z rodzinami wielodzietnymi spotkał się Zastępca Prezydenta Miasta Dariusz Starzycki. Oprócz wspólnego śniadania zaproszeni goście złożyli sobie nawzajem życzenia oraz rozmawiali m.in. o nowych ulgach dla rodzin posiadających "Jaworznicką Kartę Rodziny Wielodzietnej".

- Tego typu spotkania to szansa na złożenie sobie życzeń, ale również doskonała okazja do tego, aby wymienić się spostrzeżeniami i pomysłami oraz żeby omówić efekty prowadzonych prac - podkreśla prezydent Starzycki. - Miasto razem ze stowarzyszeniem od wielu lat podejmuje wspólne starania na rzecz wspierania rodzin wielodzietnych.

ObrazekObrazek