Zmagania Świetlic za nami

18 maja 2015, 08:01

Tegoroczne, V Zmagania Świetlic odbyły się 16 maja na terenie Zespołu Szkół nr 4 na Dąbrowie Narodowej. W pikniku profilaktycznym wzięli udział wychowankowie świetlic środowiskowych oraz instytucji miejskich. Zdrowa rywalizacja w sportowo-umysłowych zmaganiach gwarantowała świetną zabawę oraz uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych.

Piknik profilaktyczny składał się z konkurencji sportowych oraz quizów tematycznych z zakresu: wiedzy o Jaworznie, pierwszej pomocy oraz profilaktyki uzależnienia od alkoholu. Po wysiłku sportowo - umysłowym wszystkie dzieci miały zapewniony posiłek oraz wiele atrakcji takich jak: dmuchaną zjeżdżalnię, karuzelę, boisko do gry, czy też dmuchany dart.

W zmaganiach wzięli udział wychowankowie Powiatowej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej, Parafii na Osiedlu Stałym, Świetlicy Środowiskowej z Podłęża, Parafii św. Brata Alberta - placówka "Tabor" z Pieczysk, Ośrodka Interwencji Kryzysowej, Ośrodka dla Rodziny Klubu Inteligencji Katolickiej oraz Ogniska Wychowawczego z Osiedla Stałego. Imprezę rozpoczął zastępca prezydenta Dariusz Starzycki.

Główną nagrodą za zajęcie I miejsca był symboliczny czek o wartości 2 tys. zł oraz słodycze i przechodni puchar. Ponadto każda drużyna otrzymała słodkości oraz dyplom potwierdzający udział w zmaganiach.

Oto końcowa klasyfikacja drużyn:

• I miejsce - Powiatowa Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza
  • II miejsce - placówka "Tabor" z Pieczysk
  • III miejsce - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • IV miejsce - Ośrodek dla Rodziny - Klub Inteligencji katolickiej
  • V miejsce - Ognisko Wychowawcze - Osiedle Stałe
  • VI miejsce - Świetlica Środowiskowa Podłęże
  • VII miejsce - Ośrodek Interwencji Kryzysowej - Szczakowa
  • VIII miejsce - Świetlica Na Osiedlu Stałym  z parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek