Ćwierćwiecze samorządu (fotogaleria)

20 maja 2015, 15:39

Uroczysta Sesja Rady Miejskiej, która odbyła się w środę - 20 maja - była najważniejszym punktem obchodów 25 - lecia Samorządu Terytorialnego w Jaworznie. Podczas spotkania w Teatrze Sztuk, o pracy na rzecz Jaworzna, rozwoju miasta na przestrzeni ostatniego ćwierćwiecza oraz wizji dalszych działań na rzecz społeczności lokalnej mówili m.in. zasłużeni obywatele Jaworzna, przedstawiciele władzy, obecni i byli radni Rad Miejskich i przyjaciele miasta.

Sesja odbyła się 20 maja, tydzień przed rocznicą pierwszych wolnych wyborów samorządowych w Polsce. Po spotkaniu w Galerii Kameralnej otwarto wernisaż wystawy okolicznościowej „Jaworzno przed rokiem 1990 i po”. Na wystawie zaprezentowano wybrane obiekty architektoniczne, zbudowane bądź zmodernizowane po roku 1990. Samo spotkanie osób związanych z jaworznickim samorządem uświetniła koncertem orkiestra jaworznickiej szkoły muzycznej.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek