Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Dzień otwarty JTBS

28 maja 2015, 08:33

Jaworznickie TBS nie zwalnia tempa. Na ponad pięć miesięcy przed planowym przekazaniem kluczy nowym właścicielom, II etap w inwestycji "Osiedle przy ul. św. Wojciecha", jest wyprzedany w 100 procentach. Obecnie Spółka ma jeszcze w ofercie mieszkania na wynajem w tej inwestycji.

Wszystko jednak wskazuje na to, że jeszcze w czerwcu br. ruszy sprzedaż kolejnych lokali na własność  na tym osiedlu w ramach IV etapu.

- Zainteresowanie Osiedlem przy ul. św. Wojciecha przekroczyło nasze wszelkie oczekiwania co do wyników sprzedaży. Na tą chwilę 100% mieszkań, w realizowanym obecnie II etapie, ma pokrycie w aktach notarialnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także lokale na wynajem, których budowę dopiero rozpoczynamy - komentuje Dawid Domagalski koordynator sprzedaży z JTBS.

 Teraz spółka przygotowuje nową ofertę z  "mieszkaniami własnościowymi”, która ma się pojawić najprawdopodobniej już w czerwcu br. - Z myślą o tych wszystkich, którzy są zainteresowani tą lokalizacją JTBS zaprasza na Dzień Otwarty na budowie "Osiedla przy ul. św. Wojciecha”, który będzie miał miejsce 30 maja (sobota) w godz. od 10.00 do 14.00, na który serdecznie zapraszamy - dodaje Dawid Domagalski.

Osiedle przy ul. Św. Wojciecha to 120 mieszkań wraz ze 180 miejscami parkingowymi. Do dyspozycji mieszkańców będzie także plac zabaw dla dzieci i boisko sportowe. Spółka przygotowuje się także do budowy garaży w tym rejonie.

ObrazekObrazekObrazek