Nowy komendant hufca ZHP

3 czerwca 2015, 08:06

Podczas ostatniego Zjazdu Zwyczajnego jaworznickiego hufca ZHP zaszły zmiany na szczycie komendy. Nowym "szefem" harcerzy została Kinga Jędrzejek, która zastąpiła na tym stanowisku Łukasza Dobosza. Podczas spotkania zostały także wręczone odznaczenia dla wyróżniających się harcerzy oraz osób wspierających hufiec.

Zjazd odbył się w sobotę, 30 maja w sali obrad Urzędu Miejskiego. Oprócz wybrania nowego składy komendy hufca na kolejną kadencję, była to też okazja do podsumowania dotychczasowej pracy, podziękowania partnerom hufca oraz nagrodzenia najlepszych harcerzy.

W wyniku wyborów, nowym komendantem hufca została Kinga Jędrzejek. Kończący kadencję hm. Łukasz Dobosz z przyczyn zawodowych i osobistych nie kandydował na kolejną. Nowo wybrana "szefowa" zaproponowała zebranym także pozostały skład Komendy, który został zaakceptowany.

Obecny skład komendy hufca ZHP wygląda następująco:

• Komendant - hm. Kinga JĘDRZEJEK
  • Zastępca - phm. Magdalena MIKA
  • Zastępca - phm. Marta MAZUR
  • Skarbnik - hm. Paweł DUDA
  • Księgowa - phm. Karina GAJ-WOŹNIAK
  • Członkini Komendy - hm. Renata FRANKOWICZ
  • Członek Komendy - hm. Robert DUDA

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!